SVEIKI ATVYKĘ

į verslo ir akademinį medicinos akceleratorių!

Apie mus

„MedAccelerator“ startuolių programos tikslas – padėti Lietuvos medicinos technologijų startuoliams, suteikiant jiems verslo ekspertų, verslo ir medicinos sektoriaus mentorių, investuotojų, įkūrėjų ir įmonių pagalbą, kur jie turės galimybę gilintis į savo produktų kūrimą.

Kodėl MedAccelerator?

"BOOTCAMP" PROGRAMA

„Bootcamp“ tai 7 dienų mokymų programa. Balandžio 17-21 ir 24-25 dienomis susitiksime kasdien 2 valandų nuotolinėms sesijos per „Teams“ platformą. Per savaitę padėsime išgryninti jūsų startuolio vertės pasiūlymą, vadovavimo gebėjimus, pasirengimą rinkai ir verslo modelį. Balandžio 25 dieną investuotojų ir ekspertų komisija atrinks geriausias komandas ir pasiūlys joms dalyvauti 8 savaičių akceleravimo programoje.

AKCELERAVIMO PROGRAMA

Programą sudaro 9 savaičių trukmės mokymai ir praktinis verslo idėjos vertinimas. Pagrindinis tikslas - padėti pradedantiesiems verslininkams įgyti daug gilesnių verslumo žinių ir įgūdžių labai specifinėse medicinos technologijų ir skaitmeninės sveikatos srityse.

DEMO DAY ir TINKLAVEIKOS RENGINYS

Pasibaigus akceleracijos programai bus organizuojami susitikimai su nacionaliniais ir tarptautiniais investuotojais, pristatomos idėjos. Sėkmingiausios komandos vyks į Nyderlandus į "YES!Delft" inkubatorių.

POST-AKCELERAVIMO PROGRAMA 

3-4 mėnesių programa, kurios metu startuoliams bus paskirti mentoriai, įkūrėjai ir medicinos ekspertai, kurie padės jiems kurti produktus.

Mentoriai

ARMINAS RAGAUSKAS

Mūsų startuolių mentoriai padės jums patvirtinti savo verslo modelį ir prisitaikyti prie naujų rinkų. Mūsų tarptautinis teminių ekspertų tinklas siūlo startuolių instruktavimą ir mentorystę pagal įvairius įgūdžius ir specializacijas.

NERINGA ŠEPERIENĖ

SANDRA GOLBREICH

CHRIS BURRY

GAIL CHRISTINE GANNON

DONAL GREENE

Organizatorius

Partneriai