Chris Burry


UC Berkeley Sutardja verslumo ir technologijų centro ambasadorius


Išmano verslo procesus, verslo planavimą, tarptautinį verslą, ryšių su klientais valdymą (CRM) ir patekimo į rinką strategiją. Stiprus verslo plėtros specialistas, Svarthmoro koledže įgijęs politikos mokslų bakalauro laipsnį.


Gail Christine Gannon

Ensanté LLC vadovė

Nuo 2006 m. Gail siekia rasti geresnių būdų, kaip panaudoti technologijas ir žmones, kad būtų galima pertvarkyti sveikatos priežiūros sistemą ir pagerinti sveikatos priežiūros rezultatus, pavyzdžiui, sumažinti operacinių, klinikų, intensyviosios terapijos skyrių ir skubios pagalbos skyrių spūstis, o pagal poreikį prieinamus pacientų įrašus paversti realybe. Jos klientai yra didžiausi sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai, tokie kaip Stanfordo ir Kalifornijos universitetai San Franciske, taip pat startuoliai, dalyvaujantys US-MAC, "PlugnPlay", "Austral", "Lazaridis Institute" ir kituose tarptautiniuose akceleratoriuose.

Donal Greene

Trustmatic įkūrėjas ir vadovas

Donal Greene yra patyręs startuolių mentorius, turintis įvairios patirties verslumo, strateginio planavimo ir verslo plėtros srityse. Kaip "Trustmatic" įkūrėjas ir generalinis direktorius, Donalas pasitelkia savo patirtį startuolių kūrimo srityje, kad padėtų ankstyvosios stadijos įmonėms augti ir sėkmingai veikti. Be to, jis yra vienas iš Ugandoje įsikūrusios įmonės "Uroda Ventures" įkūrėjų ir valdybos narių, kur prižiūri veiklą ir užtikrina projekto komercinį gyvybingumą, atsižvelgdamas į įmonės tvaraus ūkininkavimo ir bendruomenės vystymosi tikslus.

Paulius turi daugiau nei 15 metų patirtį rinkodaros, komunikacijos, ryšių su visuomene valdymo, prekės ženklo kūrimo ir pozicionavimo konsultacijų srityje. Jis turi daugiau nei 7 metų patirtį technologijų perdavimo, komercializavimo ir inovatyvių produktų kūrimo srityje ir daugiau nei 8 metų patirtį naujų įmonių kūrimo, investicijų pritraukimo, vertės kūrimo ir verslo modelio vystymo srityse.

Neringa Šeperienė

Jos patirtis - medicinos technologijų įmonės kūrimas, medicinos prietaisų prototipų kūrimas, tarptautinių ir nacionalinių projektų rašymas ir įgyvendinimas. Ieško partnerių užsienio ir Lietuvos institucijose. Tarptautinių projektų valdymas.

Bendraįkūrėjė BrachyDOSE "UAB Albametrics"

Pagrindinės mokslininko, pelniusio ne tik Lietuvos, bet ir tarptautinį pripažinimą, mokslinės veiklos kryptys: neinvazinės žmogaus smegenų diagnostikos ir stebėsenos sistemos, smegenų funkcijos pažeidimų prevencijos sistemos atviros širdies operacijos metu, smegenų pažeidimų prevencijos sistemos ginekologinės chirurgijos metu, antrinių smegenų pažeidimų prognozavimo sistemos, neinvazinės glaukomos diagnostikos sistemos, klinikinės žemo kraujospūdžio atvejų prognozavimo sistemos, inovatyvūs pramoninių skysčių srautų matavimo metodai.

Arminas Ragauskas

Profesorius

Pagrindinė jo mokslinių tyrimų sritis apima daugiau nei 22 metų patirtį ir apima fundamentinius ir taikomuosius ultragarso tyrimus, neardomuosius bandymus, matavimus, stebėseną ir kokybės kontrolę, signalų ir vaizdų apdorojimą, medžiagų ir kompozitų apibūdinimą, techninės priežiūros prognozavimo sprendimus, dirbtiniu intelektu grindžiamą sprendimų palaikymą ir diagnostiką, medicinos prietaisus ir susijusias technologijas.

Konsultantė, lektorė

Inga Uus

Renaldas Raišutis

Profesorius

Ekspertinė patirtis vadybos, strateginio organizacijos ir marketingo valdymo, kūrybinio mąstymo ir kūrybiško problemų sprendimo srityse pradedančio, jauno ir brandaus verslo, aukštų technologijų verslo ir kūrybinių bei kultūros industrijos organizacijose; pagalbos teikimo rengiant verslo ir marketingo strategijas įgūdžiai; vadovų konsultavimo patirtis; mokslo tyrimų ir mokslinio darbo įgūdžiai; vaikų auditorijos tyrimo patirtis; verslo ir vadybos tyrimų organizavimo ir vykdymo patirtis.

Mokslinių tyrimų sritys: vyrų hipogonadizmas; lytinių hormonų metabolinio poveikio tyrimai, ryšys su metabolinėmis ligomis, įskaitant cukrinį diabetą (CD) bei širdies bei kraujagyslių ligas (ŠKL). CD lėtinės stambiųjų ir smulkiųjų kraujagyslių pažaidos vystymosi, prevencijos ir ankstyvos diagnostikos tyrimai. Dirbtinio intelekto sprendimai ankstyvojoje diagnostikoje ir baigčių prognozavimui.


LSMU profesorius

Jonas Čeponis

Ankstyvojo etapo rizikos kapitalo ir verslo plėtros laboratorija, daugiausia dėmesio skirianti Baltijos šalių steigėjams, kuriantiems pažangiųjų technologijų ir gyvybės mokslų sprendimus.

Baltic Sandbox Ventures partnerė

Sandra Golbreich

Radvilas Šeputis

Unconditional Agency įkūrėjas

Radvilas yra įgyvendinęs daugiau nei 100 projektų, daugiausia kaip projektų vadovas, atlikdamas įvairias užduotis įvairiose pramonės šakose - nuo katodinės apsaugos iki B2B rinkodaros parodose ir konversijų optimizavimo. Jis vadovavo beveik 50 žmonių komandoms ir dirbo su įvairių pramonės šakų klientais.

Darius Bagdžiūnas

Verslo lektorius

Daugiau nei 5000 projektų. Klientų sąraše yra: "Guiness", "Heineken", "Virgin Galactic", "Diesel", Airijos bankas, "Danske bank", SEB, "Microsoft", "Expo 2010 Shanghai", MTV, "Kraft", "Nestle", "Statoil" ir daugelis kitų.

Justinas Taruška

Plėtros ir pardavimų vadovas

Sukaupęs daugiau nei 10 metų patirties B2B pardavimų segmente, dirbdamas Vidurio ir Rytų Europos bei JAV rinkose. Jis taip pat yra "Alchemist Accelerator" (Silicio slėnis) alumnas, "Nando" ir "Chemcentras" plėtros ir pardavimų vadovas, "Pet24" ir "Unboxed" valdybos narys, KTU "StartupSpace" akseleratoriaus patariamosios tarybos narys, KTU vizituojantis dėstytojas.

Jūratė Danėnienė

Šiuo metu ji yra mokslinių tyrimų ir plėtros paslaugų ekspertė ir konsultuoja pradedančiąsias įmones mokslinių tyrimų ir plėtros klausimais, taip pat konsultuoja mokslo įstaigų, įmonių ir pradedančiųjų įmonių tinklaveikos galimybes ir kontaktų užmezgimą. Jūratė turi daugiau nei 6 metų darbo su medicinos produktais ir jų pristatymo nacionalinėms ir tarptautinėms rinkoms patirtį. Jūratė taip pat turi konsultavimo patirties su startuoliais pardavimo strategijos ir verslo vertės pasiūlymo klausimais.

Pardavimų ekspertė

Investicijų į technologijas efektyvumo ir poveikio vertinimas mikro ir makro lygmeniu; skaitmenizacijos procesų ekonominis / finansinis poveikis organizacijoms, sektoriams, šalims; startuolių finansų valdymo ypatumai; dekarbonizacijos poveikis finansiniams rezultatams.


Rytis Krušinskas

KTU profesorius

Paulius Nezabitauskas

Helga Marija Kauzonė

Tech-Park Kaunas vadovas

LSMU direktorė valdymui ir infrastruktūrai


Technologijos mokslų daktarė, ekonomikos magistrė. Šiuo metu yra LSMU direktorė valdymui ir infrastruktūrai.


Andrius Milinavičius

Pagrindinis partneris Baltic Sandbox Ventures

Andrius yra aktyvus startuolių ir inovacijų ekosistemos narys, turintis daugiau nei 15 metų rinkodaros ir komunikacijos patirties. Kartu su partneriais Andrius įkūrė tvarios vertės akceleratorių "Baltic Sandbox", kuris daug investuoja į perspektyvias idėjas, palengvina mentorystę, dalijimąsi žiniomis, padeda pritraukti lėšas ir padeda startuoliams plėstis Europoje. Šiandien jis dalyvauja EdTech, BioTech, SeniorTech, FinTech, MedTech ir kitose inovatyviose srityse.


Tarpdisciplininis specialistas, turintis žinių verslo ir programinės įrangos sistemų analizės ir formalaus modeliavimo, kokybės valdymo sistemų, procesų ir gyvavimo ciklų, verslo plėtros, rinkodaros ir komunikacijos, vaizdais valdomos spindulinės terapijos ir judesių valdymo, adaptyviosios robotikos ir kognityvinių sistemų, žmogaus psichologijos srityse.


Marketingo vadovas

Linas Vaitulevičius

Edmundas Šalna

Sveikatos priežiūros inovacijų plėtros centro (LIETUVOS SVEIKATOS MOKSLŲ UNIVERSITETAS) vadovas. Patyręs profesionalas komandos vadovavimo, organizacijos restruktūrizavimo, pardavimų ir verslo plėtros srityse.


Sveikatos inovacijų vystymo centro vadovas


Patyrusi tyrėja, turinti darbo aukštojo mokslo srityje patirties. Stipri verslumo specialistė, turinti verslo planavimo, analitinių įgūdžių ir koučingo įgūdžių.


Labdaros ir paramos fondo "Ateities biomedicinos fondas" vadovė


Erika Vaiginienė