Bus sukurta ir išbandyta medicinos technologijų pradedančiųjų įmonių rėmimo programa. Medicinos produktus kuriantys startuoliai gaus naujų žinių ir praktikos savo verslo plėtrai.

Kurkite medicinos srities startuolį su MISIJA.

BOOTCAMP (balandžio 17-21, 24 d.)

Intensyvi 6 dienų programa, skirta patvirtinti startuolio vertės pasiūlymą, vadovavimo gebėjimus, pasirengimą rinkai ir verslo modelį.

Į "Bootcamp" stovyklą bus priimti visi reikalavimus atitinkantys startuoliai. Balandžio 17-21 d. kiekvieną dieną 2 val. trukmės sesijose susitiksime internetu.

Balandžio 24 d. investuotojų ir medicinos ekspertų žiuri atrinks geriausias komandas 9 savaičių trukmės akceleravimo programai. Yra galimybė dalyvauti "Bootcamp" stovykloje asmeniškai - K. Baršausko g. 59, Kaunas

Įgyvendinkite savo idėjas, pateikite jas rinkai ir padidinkite jų mastą.

Progresas

Ši programa leis medicinos produktų kūrimui Lietuvoje tapti prieinamesniam ir patrauklesniam bet kuriam startuoliui, kuris nori plėtoti verslą kurdamas medicinos technologijų produktą, bet neturi tam pakankamai žinių, patirties, pažinčių ir ryšių.

Pasiruošimas finansavimui

Ši programa padės startuoliams lengviau gauti papildomą finansavimą produktams kurti - būsite pasirengę savo verslo pristatymui investuotojams, bei pasiruošę dalyvauti kitų tarptautinių akceleratorių konkursuose.

Patirtis

Startuoliai taip pat įgis patirties, kaip tarptautinių partnerysčių dėka pritraukti finansavimą ir papildomą paramą produktų kūrimui, plėtojimui ir perkėlimui į užsienio rinkas.

Papildomos vertės

Viena iš pridėtinių verčių - naujų darbo vietų kūrimas ir mokslininkų įdarbinimas. Mokslininkai ir mokslo srities ekspertai padės pradedančiosioms įmonėms kurti produktus, kad jos galėtų geriau pasirengti idėjos įgyvendinimui.

AKCELERAVIMO PROGRAMA SAVAITĖMIS

Kaip valdyti medicinos startuolį šių dienų rinkoje?

Kas yra jūsų klientas / pacientas? Kliento/paciento profilis. Rinkos analizė.

Vertės pasiūlymas ir verslo modeliavimas.

Verslo potencialo įvertinimas.

Medicinos produktų gairių dokumentacija, taisyklės, patvirtinimas, sertifikavimas. Klasifikavimas ir sertifikavimas, ES reglamentas, klinikinis patvirtinimas, intelektinė nuosavybė.

Medicinos ir skaitmeninės sveikatos produktų kūrimo specifika, tvarkaraštis, planas.

Pardavimai ir komunikacija. Go-to-market strategija.

Finansiniai ir veiklos duomenys. Investicijų planas. Kaip gauti finansavimą? EIC akceleravimo programos reikalavimai finansavimui gauti.

Investavimo etapo teisiniai dokumentai.